Locator Миколаїв кальянкальян Миколаїв

кальян у Миколаєві

1
 • Кальянна SOVA

  Миколаїв, вулиця Микільська, тел. 0 (73) 007-09... показати
  Миколаїв, вулиця Микільська, 54, тел. +380(73)007-09-08 детальніше

  кальянціна невідома

  Кальян-бар «SOVA - Hookah Bar» у Миколаєві – місце, в якому легко кинути виклик звичайним клопотам та вибрати для себе найкращу формулу відпочинку: димний кальян, смачну страву, коктейль та...

Коротко про кальян у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані всі организації які надають послугу кальян, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про одна такої організації поряд з цим місцем серед яких Кальянна SOVA , який розташований на вул. Микільська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про організації, які надають послугу кальян.

 • Скільки у Миколаєві є закладів, які надають послугу "кальян"?

  За даними Locator.ua у Миколаєві послугу "кальян" надають 1 організацій.

 • Де знаходиться найближчі від мене заклади, які надають послугу "кальян" у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас організації, які надають послугу кальян, перейдіть на сторінку послуги "кальян у Миколаєві" і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послугу "кальян" у Миколаєві?

  Ціни на послугу "кальян" залежать від конкретного закладу, який надає цю послугу. Locator.ua дає можливість всім організаціям вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись детальніше, перейдіть на сторінку "кальян у Миколаєві".

 • Послугами яких у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до , які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кальянна SOVA.

 • Як зв'язатись з цими ?

  Контакти для зв'язку з цими ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

кальян у Миколаєві

кальян за районами Миколаєва: