• City Entertainment

  проспект Центральний, тел. 0 (51) 258-28... показати
  проспект Центральний, 98, тел. +380(51)258-28-28 детальніше
  Боулінг-клуби City Entertainment знаходиться у Миколаєві, проспект Центральний. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Развлекательный комплекс Шторм

  вулиця 68 Десантників, тел. 0 (51) 246-46... показати
  вулиця 68 Десантників, вулиця, тел. +380(51)246-46-77 детальніше
  Боулінг-клуби Развлекательный комплекс Шторм знаходиться у Миколаєві, вулиця 68 Десантників. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 06:00.

Коротко про боулінг-клуби у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані боулінг-клуби, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про дві боулінг-клуби поряд з цим місцем серед яких City Entertainment, Развлекательный комплекс Шторм , які розташовані на пр. Центральний, вул. 68 Десантників. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці боулінг-клуби.

 • Скільки Боулінг-клуби у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 2 Боулінг-клуби.

 • Які Боулінг-клуби найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Боулінг-клуби у Миколаєві: City Entertainment, Развлекательный комплекс Шторм.

 • Де знаходиться найближчі від мене Боулінг-клуби у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Боулінг-клуби, перейдіть на сторінку Боулінг-клуби у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Боулінг-клуби у Миколаєві?

  Ціни на послуги Боулінг-клуби залежать від конкретної послуги і Боулінг-клуби. Locator.ua дає можливість всім Боулінг-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Боулінг-клуби.

 • Послугами яких Боулінг-клуби у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Боулінг-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: City Entertainment, Развлекательный комплекс Шторм.

 • Як зв'язатись з цими Боулінг-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Боулінг-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Боулінг-клуби у Миколаєві

Боулінг-клуби за районами Миколаєва: