Locator Миколаїв Парки атракціонівПарки атракціонів Миколаїв

Парки атракціонів у Миколаєві

4
 • Веревочный парк активного отдыха Драйв

  проспект Героїв України, тел. 0 (63) 938-49... показати
  проспект Героїв України, 4г, тел. +380(63)938-49-14 детальніше
  Парки атракціонів Веревочный парк активного отдыха Драйв знаходиться у Миколаєві, проспект Героїв України. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • КП Николаевские парки

  вулиця Курортна, тел. 0 (51) 240-04... показати
  вулиця Курортна, 3, тел. +380(51)240-04-59 детальніше
  Парки атракціонів КП Николаевские парки знаходиться у Миколаєві, вулиця Курортна. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • дитяче містечко «Казка»

  вулиця Декабристів, тел.
  вулиця Декабристів, дитяче, тел. детальніше
  Парки атракціонів дитяче містечко «Казка» знаходиться у Миколаєві, вулиця Декабристів.
 • Роллер центр

  проспект Богоявленський, тел. 0 (63) 622-23... показати
  проспект Богоявленський, 234литб, тел. +380(63)622-23-22 детальніше
  Парки атракціонів Роллер центр знаходиться у Миколаєві, проспект Богоявленський. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.

Коротко про парки атракціонів у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані парки атракціонів, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про чотири парки атракціонів поряд з цим місцем серед яких Веревочный парк активного отдыха Драйв, КП Николаевские парки, дитяче містечко «Казка» та інші , які розташовані на пр. Героїв України, вул. Курортна, вул. Декабристів і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці парки атракціонів.

 • Скільки Парки атракціонів у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 4 Парки атракціонів.

 • Які Парки атракціонів найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Парки атракціонів у Миколаєві: Веревочный парк активного отдыха Драйв, КП Николаевские парки, дитяче містечко «Казка».

 • Де знаходиться найближчі від мене Парки атракціонів у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Парки атракціонів, перейдіть на сторінку Парки атракціонів у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Парки атракціонів у Миколаєві?

  Ціни на послуги Парки атракціонів залежать від конкретної послуги і Парки атракціонів. Locator.ua дає можливість всім Парки атракціонів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Парки атракціонів.

 • Послугами яких Парки атракціонів у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Парки атракціонів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Веревочный парк активного отдыха Драйв, КП Николаевские парки, дитяче містечко «Казка».

 • Як зв'язатись з цими Парки атракціонів?

  Контакти для зв'язку з цими Парки атракціонів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Парки атракціонів у Миколаєві

Парки атракціонів за районами Миколаєва: