Мечеті у Миколаєві

1
 • Детский городок Сказка

  вулиця Декабристів, тел. 0 (51) 237-11... показати
  вулиця Декабристів, 38, тел. +380(51)237-11-53 детальніше
  Мечеті Детский городок Сказка знаходиться у Миколаєві, вулиця Декабристів. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 21:00.

Коротко про мечеті у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані мечеті, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про одна мечеті поряд з цим місцем серед яких Детский городок Сказка , який розташований на вул. Декабристів. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці мечеті.

 • Скільки Мечеті у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 1 Мечеті.

 • Які Мечеті найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Мечеті у Миколаєві: Детский городок Сказка.

 • Де знаходиться найближчі від мене Мечеті у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Мечеті, перейдіть на сторінку Мечеті у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Мечеті у Миколаєві?

  Ціни на послуги Мечеті залежать від конкретної послуги і Мечеті. Locator.ua дає можливість всім Мечеті вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Мечеті.

 • Послугами яких Мечеті у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Мечеті, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Детский городок Сказка.

 • Як зв'язатись з цими Мечеті?

  Контакти для зв'язку з цими Мечеті ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Мечеті у Миколаєві