• Морская Черепаха

  проспект Богоявленський, тел. 0 (67) 576-70... показати
  проспект Богоявленський, 323, тел. +380(67)576-70-70 детальніше
  Пункти прокату Морская Черепаха знаходиться у Миколаєві, проспект Богоявленський. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Картинг-клуб Империя Скорости

  Миколаїв, вулиця Ольшанців, тел. 0 (51) 259-11... показати
  Миколаїв, вулиця Ольшанців, 1, тел. +380(51)259-11-84 детальніше
  Пункти прокату Картинг-клуб Империя Скорости знаходиться у Миколаєві, вулиця Ольшанців. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Krasiva

  проспект Центральний, тел. 0 (63) 324-47... показати
  проспект Центральний, 188, тел. +380(63)324-47-47 детальніше
  Пункти прокату Krasiva знаходиться у Миколаєві, проспект Центральний. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:30.
 • Учебный центр

  проспект Центральний, тел. 0 (63) 806-28... показати
  проспект Центральний, 24, тел. +380(63)806-28-09 детальніше
  Пункти прокату Учебный центр знаходиться у Миколаєві, проспект Центральний. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

Коротко про пункти прокату у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані пункти прокату, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про чотири пункти прокату поряд з цим місцем серед яких Морская Черепаха, Картинг-клуб Империя Скорости, Krasiva та інші , які розташовані на пр. Богоявленський, вул. Ольшанців, пр. Центральний і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункти прокату.

 • Скільки Пункти прокату у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 4 Пункти прокату.

 • Які Пункти прокату найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Пункти прокату у Миколаєві: Морская Черепаха, Картинг-клуб Империя Скорости, Krasiva.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункти прокату у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункти прокату, перейдіть на сторінку Пункти прокату у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункти прокату у Миколаєві?

  Ціни на послуги Пункти прокату залежать від конкретної послуги і Пункти прокату. Locator.ua дає можливість всім Пункти прокату вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункти прокату.

 • Послугами яких Пункти прокату у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункти прокату, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Морская Черепаха, Картинг-клуб Империя Скорости, Krasiva.

 • Як зв'язатись з цими Пункти прокату?

  Контакти для зв'язку з цими Пункти прокату ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункти прокату у Миколаєві

Пункти прокату за районами Миколаєва:

Більше популярних послуг у рубриці:

пошиття верхнього одягу, пошиття спецодягу на замовлення, пошиття одягу з текстилю, купити квіти, пошив брюк, пошив костюмів, пошиття одягу зі шкіри, пошив юбок