Гінекологічні клініки у Миколаєві

3
 • Санатіо

  вулиця Дунаєва, тел. 0 (51) 271-70... показати
  вулиця Дунаєва, 45/8, тел. +380(51)271-70-00 детальніше
  Медичний центр, що спеціалізується на трьох вузьких сферах - проктологія, гінекологія та УЗД. На базі клініки оперують два ведучих проктолога міста та гінекологи, що мають хірургічну практику у...
 • Медицинский центр Авиценна Медикал

  Миколаїв, вулиця Рюміна, тел. 0 (51) 270-95... показати
  Миколаїв, вулиця Рюміна, 1, тел. +380(51)270-95-90 детальніше
  Гінекологічні клініки Медицинский центр Авиценна Медикал знаходиться у Миколаєві, вулиця Рюміна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • ЗлатаДерма

  вулиця Бузника, тел. 0 (51) 271-35... показати
  вулиця Бузника, 14, тел. +380(51)271-35-45 детальніше
  Гінекологічні клініки ЗлатаДерма знаходиться у Миколаєві, вулиця Бузника. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.

Коротко про гінекологічні клініки у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані гінекологічні клініки, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про три гінекологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Санатіо, Медицинский центр Авиценна Медикал, ЗлатаДерма , які розташовані на вул. Дунаєва, вул. Рюміна, вул. Бузника. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гінекологічні клініки.

 • Скільки Гінекологічні клініки у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 3 Гінекологічні клініки.

 • Які Гінекологічні клініки найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Гінекологічні клініки у Миколаєві: Санатіо, Медицинский центр Авиценна Медикал, ЗлатаДерма.

 • Де знаходиться найближчі від мене Гінекологічні клініки у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гінекологічні клініки, перейдіть на сторінку Гінекологічні клініки у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гінекологічні клініки у Миколаєві?

  Ціни на послуги Гінекологічні клініки залежать від конкретної послуги і Гінекологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Гінекологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гінекологічні клініки.

 • Послугами яких Гінекологічні клініки у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Гінекологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Санатіо, Медицинский центр Авиценна Медикал, ЗлатаДерма.

 • Як зв'язатись з цими Гінекологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Гінекологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гінекологічні клініки у Миколаєві

Гінекологічні клініки за районами Миколаєва:

Більше популярних послуг у рубриці:

епіляція, діагностична клініка, дерматолог, проктолог, урологія, пластичний хірург, очищення шкіри, косметолог, комп'ютерна томографія, Безкоштовний Wi-Fi, ортопедія, уролог, ін'єкційні процедури, послуги косметолога, мамолог, ортопед, корекція фігури, УЗД, дерматологія, ендоскопія, анестезіолог-реаніматолог, ендокринолог