Locator Миколаїв Ветеринарна лабораторіяВетеринарна лабораторія Миколаїв

Ветеринарна лабораторія у Миколаєві

1
 • Николаевская региональная Государственная лаборатория ветеринарной медицины

  вулиця 10-а Слобідська, тел. 0 (51) 224-60... показати
  вулиця 10-а Слобідська, 2а, тел. +380(51)224-60-36 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Николаевская региональная Государственная лаборатория ветеринарной медицины знаходиться у Миколаєві, вулиця 10-а Слобідська. Сьогодні ця організація працює за графіком з...

Коротко про ветеринарна лабораторія у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про одна ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Николаевская региональная Государственная лаборатория ветеринарной медицины , який розташований на вул. 10-а Слобідська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 1 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарна лабораторія у Миколаєві: Николаевская региональная Государственная лаборатория ветеринарной медицины.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Миколаєві?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Николаевская региональная Государственная лаборатория ветеринарной медицины.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Миколаєві

Ветеринарна лабораторія за районами Миколаєва: