• Спорт-бар Злата

  проспект Богоявленський, тел. 0 (66) 656-16... показати
  проспект Богоявленський, 8, тел. +380(66)656-16-20 детальніше
  Спорт-бари Спорт-бар Злата знаходиться у Миколаєві, проспект Богоявленський. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 23:59.
 • Strongworld

  проспект Центральний, тел. 0 (93) 138-53... показати
  проспект Центральний, 90, тел. +380(93)138-53-92 детальніше
  Спорт-бари Strongworld знаходиться у Миколаєві, проспект Центральний.
 • Бильярдный клуб Бильярд-Парадиз

  вулиця Озерна, тел. 0 (51) 241-27... показати
  вулиця Озерна, 13, тел. +380(51)241-27-56 детальніше
  Спорт-бари Бильярдный клуб Бильярд-Парадиз знаходиться у Миколаєві, вулиця Озерна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 04:00.

Коротко про спорт-бари у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані спорт-бари, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про три спорт-бари поряд з цим місцем серед яких Спорт-бар Злата, Strongworld, Бильярдный клуб Бильярд-Парадиз , які розташовані на пр. Богоявленський, пр. Центральний, вул. Озерна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спорт-бари.

 • Скільки Спорт-бари у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 3 Спорт-бари.

 • Які Спорт-бари найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Спорт-бари у Миколаєві: Спорт-бар Злата, Strongworld, Бильярдный клуб Бильярд-Парадиз.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спорт-бари у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спорт-бари, перейдіть на сторінку Спорт-бари у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спорт-бари у Миколаєві?

  Ціни на послуги Спорт-бари залежать від конкретної послуги і Спорт-бари. Locator.ua дає можливість всім Спорт-бари вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спорт-бари.

 • Послугами яких Спорт-бари у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спорт-бари, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спорт-бар Злата, Strongworld, Бильярдный клуб Бильярд-Парадиз.

 • Як зв'язатись з цими Спорт-бари?

  Контакти для зв'язку з цими Спорт-бари ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спорт-бари у Миколаєві

Спорт-бари за районами Миколаєва: