Locator Миколаїв Кінологічний центрКінологічний центр Миколаїв

Кінологічний центр у Миколаєві

2
 • Tiny Charm

  вулиця Адмиральская, тел. 0 (50) 587-54... показати
  вулиця Адмиральская, 27, тел. +380(50)587-54-02 детальніше
  Кінологічний центр Tiny Charm знаходиться у Миколаєві, вулиця Адмиральская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Областной племенной центр кинологического союза Украины

  вулиця Південна, тел. 0 (51) 223-72... показати
  вулиця Південна, 29, тел. +380(51)223-72-80 детальніше
  Кінологічний центр Областной племенной центр кинологического союза Украины знаходиться у Миколаєві, вулиця Південна.

Коротко про кінологічний центр у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані кінологічний центр, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про дві кінологічний центр поряд з цим місцем серед яких Tiny Charm, Областной племенной центр кинологического союза Украины , які розташовані на вул. Адмиральская, вул. Південна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кінологічний центр.

 • Скільки Кінологічний центр у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 2 Кінологічний центр.

 • Які Кінологічний центр найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Кінологічний центр у Миколаєві: Tiny Charm, Областной племенной центр кинологического союза Украины.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кінологічний центр у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кінологічний центр, перейдіть на сторінку Кінологічний центр у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кінологічний центр у Миколаєві?

  Ціни на послуги Кінологічний центр залежать від конкретної послуги і Кінологічний центр. Locator.ua дає можливість всім Кінологічний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кінологічний центр.

 • Послугами яких Кінологічний центр у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кінологічний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Tiny Charm, Областной племенной центр кинологического союза Украины.

 • Як зв'язатись з цими Кінологічний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Кінологічний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кінологічний центр у Миколаєві

Кінологічний центр за районами Миколаєва: