• Цукерка

  вулиця Фалєєвська, тел. 0 (51) 258-47... показати
  вулиця Фалєєвська, 10, тел. +380(51)258-47-59 детальніше
  Торти на замовлення Цукерка знаходиться у Миколаєві, вулиця Фалєєвська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:00.
 • Кондитерский цех Сластена

  вулиця Південна, тел. 0 (51) 247-16... показати
  вулиця Південна, 31а/1, тел. +380(51)247-16-83 детальніше
  Торти на замовлення Кондитерский цех Сластена знаходиться у Миколаєві, вулиця Південна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Лакомка

  проспект Богоявленський, тел. 0 (51) 264-52... показати
  проспект Богоявленський, 293, тел. +380(51)264-52-78 детальніше
  Торти на замовлення Лакомка знаходиться у Миколаєві, проспект Богоявленський. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про торти на замовлення у Миколаєві (Миколаївська)

На цій сторінці зібрані торти на замовлення, розташовані у Миколаєві (Миколаївська). Locator відомо про три торти на замовлення поряд з цим місцем серед яких Цукерка, Кондитерский цех Сластена, Лакомка , які розташовані на вул. Фалєєвська, вул. Південна, пр. Богоявленський. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці торти на замовлення.

 • Скільки Торти на замовлення у Миколаєві?

  За даним Locator у Миколаєві ведуть діяльність 3 Торти на замовлення.

 • Які Торти на замовлення найкращі у Миколаєві?

  Locator радить відвідати насступні Торти на замовлення у Миколаєві: Цукерка, Кондитерский цех Сластена, Лакомка.

 • Де знаходиться найближчі від мене Торти на замовлення у Миколаєві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Торти на замовлення, перейдіть на сторінку Торти на замовлення у Миколаєві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Торти на замовлення у Миколаєві?

  Ціни на послуги Торти на замовлення залежать від конкретної послуги і Торти на замовлення. Locator.ua дає можливість всім Торти на замовлення вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Торти на замовлення.

 • Послугами яких Торти на замовлення у Миколаєві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Торти на замовлення, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Цукерка, Кондитерский цех Сластена, Лакомка.

 • Як зв'язатись з цими Торти на замовлення?

  Контакти для зв'язку з цими Торти на замовлення ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Торти на замовлення у Миколаєві

Торти на замовлення за районами Миколаєва: