Всесвітньо відома данська ювелірна компанія Pandora пропонує чи не найкраще подальше обслуговування клієнтів, які вже встигли купити намистини або інші фірмові прикраси. Професійний консультант ще в магазині підкаже, що в ідеалі витончені й довершені прикраси щороку має перевіряти сертифікований ювелір. Звернутися за такою послугою можна в найближчий фізичний магазин. Для домашнього чищення розроблений спеціальний фірмовий набір Pandora Care Kit. Він підійде для всіх типів прикрас і колекцій: від Pandora ME до Star Wars x Pandora.
Що входить до Pandora Care Kit
Розпочинайте використання фірмового набору з вивчення покрокової інструкції, котра допоможе правильно очистити від пилу й бруду конкретну прикрасу, наприклад, намистину з інкрустацією різноколірними кристалами. Далі скористайтеся м’якою щіточкою й легким хімічним розчином, який не пошкоджує метал, допомагаючи позбутися пилу, бруду, шкідливих мікроорганізмів. Важливо: розчин не зашкодить дизайнерському окисненню й потемнінню. Для замочування й очищення прикрас у комплекті йде спеціальний лоток.
Окремо продається двостороння серветка для полірування. Білу сторону застосовують для відновлення блиску золотих і срібних ювелірних виробів, а рожеву — для екологічних сплавів з покриттям 14К.
Загальні рекомендації для збереження блиску й сяйва прикрас Pandora
Зважайте: серветка для полірування не прибере подряпини й інші механічні пошкодження. Тому ювелірні вироби варто зберігати в окремому мішечку або спеціальній скриньці. Важливо уникати контакту з абразивними частинками, тож для очищення не використовуйте соду або пральний порошок. Відмовтеся від інноваційних ультразвукових методів. Також:
- Тримайте ювелірні вироби Pandora далі від прямих сонячних променів. Так вдасться запобігти втраті кольору й потемнінню. Особливо це стосується прикрас, у яких міститься культивована прісноводна перлина або шкіряні вставки.
- Дбайливо ставтеся до прикрас. Намагайтеся не кидати їх на підлогу або на тверду поверхню. Найбільш крихкі матеріали — перли, скло Мурано й прикраси з камінцями, закріпленими на металевій основі.
- Виключно на суші. Не варто плавати в басейні або відпочивати поблизу відкритих водойм, не знімаючи свої прикраси. Також варто уникати довготривалих контактів з декоративною косметикою, парфумами, лосьйонами для тіла.
- Зниження фіксаційних особливостей. Деякі намистини мають спеціальну силіконову основу, яка допомагає закріпити декоративний елемент. Тож не слід використовувати хімічні розчини для чищення таких намистин.
Не хвилюйтеся, якщо срібло з часом почало втрачати свій блиск. Це нормальна хімічна реакція металу на тривалий контакт з повітрям. Просто виконуйте інструкції у фірмовому наборі, аби повернути сяйво.
Ювелірні прикраси варто чистити, як тільки помітите серйозні забруднення. Не варто це робити кожного вечора, але звертайте увагу на їх зовнішній вигляд 1-2 рази в місяць. Особливо, якщо носите їх кожного дня.
Останні коментарі